Stylizacje męskie

Posted date:


Ciepły golf  to komfortowy dodatek, który doda atrakcyjności nie jednej męskiej stylizacji. Dziś warto dać szansę cienkim, jednolitym swetrom z golfem oraz skorzystać z możliwości, którą oferuje ta część garderoby. Nie jeden modny mężczyzna z pewnością zwróci uwagę na niebanalne zestawy koordynowane z udziałem golfa. Polegają one na zestawianiu kontrastujących ze sobą elementów ubioru. Stylizacje, które tworzą wyglądają formalnie oraz swobodnie zarazem. Zestaw koordynowany cechują tkaniny o różnym pochodzeniu oraz fakturach. Mimo wszystko należy unikać wrażenia, które mogłoby wskazywać na  połączenie dwóch garniturów.
To właśnie w zestawach koordynowanych świetnie odnajduje się sweter z golfem. Nie jest już on tylko oczywistym połączeniem z jeansami. Coraz modniejsze kraciaste marynarki i kamizelki do pełnego wykorzystania ich potencjału wymagają bazowego tła. Może nim być zarówno jednolita koszula, jak i jej świetny ciepły zamiennik czyli jednolity golf. Przyjrzyjmy się najmodniejszym połączeniom swetra z golfem. Zacznijmy od brązu będącego świetnym wyborem dla dojrzałych mężczyzn. Czekoladowy sweter będzie świetną bazą do wyeksponowania piaskowej marynarki w dużą kratę. Uzupełnieniem stylizacji mogą być zamszowe trzewiki lub klasyczne sztyblety. Stylizacjąidealną na wypad do kina jest zestaw granatowej marynarki w szkocką kratę oraz białych spodni. Stonowanym uzupełnieniem dla nich jest utrzymany w szarości sweter o grubszym splocie. Przyległy golf przyda zarówno przyjemnego ciepła oraz niewymuszonego uroku. Genialnym zwieńczeniem całości będzie niebanalna poszetka w żywy deseń. Inną odsłonę kraty znajdziemy w tak samo interesującym zestawie rudej marynarki dwurzędowej, która wyjątkowo łączy się z granatowymi chinosami. Noszone razem z golfem w odcieniu melanżowego brązu będą świeżym i niebanalnym zestawem na wiosnę.  
 Panowie, którzy stawiają na ponadczasową modę niewątpliwie zwrócą uwagę czarnym golfem. Dzięki swojej prostocie oferuje znakomity wybór stylizacji. Z uwagi na jego uniwersalność warto postawić na wysokiej jakości tkaninę, np. wełnę merino, która spełni wysokie oczekiwania w zakresie komfortu termicznego. W przypadku mniej formalnych okazji  sprawdzi się znakomicie w zestawie z koralowymi chinosami oraz szarą kamizelką o ciekawej fakturze. Młodsi mogą połączyć czarny golf z kraciastymi chinosami przed kostkę i mokasynami. W przypadku stylizacji biznesowych również możemy postawić na golf. Unikajmy wysokich kontrastów. Elegancki szary garnitur świetnie współgra z ciemniejszym golfem. Brustaszę warto ozdobić białą poszetką. W chłodniejsze dni sweter z golfem zapewni komfort cieplny. Z kolei zimą warto wybrać elegancką, klasyczną dyplomatkę oraz miękki szal.
Panom poszukującym szerokiego wyboru golfów męskich polecamy asortyment polskiej marki. W bogatej ofercie znajdują się ponadczasowe i ciepłe dzianiny. Dostępna kolorystyka pozwala na stonowane oraz bardziej odważne stylizacje, które z łatwością można stworzyć z marynarkami oraz kamizelkami z najnowszych kolekcji. Zapraszamy do wizyty w salonach stacjonarnych i obejrzenia kolekcji, które znajwyższą starannością tworzy dla Panów marka.